Gizlilik İlkeleri

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği şirketimiz  için her şeyden daha önemlidir. Bostanci.com.tr ‘dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Şirketimiz  içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.


Eğer siparişin üzerine gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 5 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 5 gün içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili irtibata geçiniz. Para iadesi mümkün değildir.


Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir. Gönderilen çiçekden dolayı sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

BOSTANCI ÇİÇEK © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Ve Çiçek

  • image
  • image
  • image